Divadlo v MŠ – Pohádka Světová

• akce již proběhla.

Divadlo v MŠ – Pohádka Světová

6 března @ 10:00 - 10:45

Gabča a Kvído si ze všeho nejraději hrají. Jenže co dělat, když čas na hraní se nepříjemně krátí a za chvíli si je jejich rodiče vyzvednou ze školky. Děti, ale vědí, že ne všude na zemi je tolik hodin, jako v Čechách, a tak se rozhodnout podívat se někam, kde je o pár hodin míň a na hraní je času habaděj. Jak to udělat? Stačí přeci jenom glóbus a spousta dětské fantazie.
Pojďte s námi navštívit Ameriku, zemi neomezených možností, jezero Titicaca, tučňáky na Antarktidě, Afriku i největší Asii a ponořit se do hlubin korálových útesů u Austrálie.
Ale nezapomeňte se vrátit zpátky domů, protože u nás je to přeci jen nejkrásnější.
Stopáž: 45 minHrají: Barbora Vyskočilová a Vašek Rašilov

Datum: